Staromestská mäsiareň – kvalita a tradičná chuť na prvom mieste

Staromestská mäsiareň
Staromestská Mäsiareň je rodinná firma založená v roku 2005, ktorá Vám ponúka a garantuje čerstvé nebalené bravčové a hovädzie mäso, ako aj výrobky podľa pôvodných receptúr s použitím tradičných mäsiarenských noriem.

Naše hodnoty

Kvalita

Staromestská mäsiareň
Našou zárukou je kvalita, ktorú sme pripravení doručiť do Vašich domácností. Staromestská mäsiareň je spojením vysokej kvality a tradičnej chuti. Mäso je pôvodom výlučne zo Slovenska a všetky produkty sú bez alergénov a neobsahujú lepok. Pôvod a prostredie, z ktorého mäso pochádza je pre nás dôležitou známkou kvality. Ostali sme verní pôvodným postupom a starým mäsiarenským receptom, vďaka ktorým si môžete vychutnať tradičnú chuť našich mäsových výrobkov. Pôvod a prostredie, z ktorého mäso pochádza považujeme za dôležitú známku kvality, a preto spolupracujeme s poctivými slovenskými farmami s hovädzím dobytkom a ošípanými. Nielenže sú naše produkty bezlepkové a neobsahujú alergény, ale nájdete medzi nimi aj výrobky v BIO kvalite, či bez jediného „éčka“.
Staromestská mäsiareň

Čerstvosť

Zárukou kvality nášho mäsa a mäsiarenských výrobkov je neodmysliteľne aj ich čerstvosť. Do nášho vlastného mäsokombinátu v Košiciach privážame zvieratá zo slovenských fariem, vďaka čomu vieme ponúknuť našim zákazníkom naozaj čerstvé mäso, ktorého pôvod je nám známy. Mäso na naše prevádzky vo všetkých predajniach potravín KLAS dodávame denne a zákazník dostáva možnosť nielen vybrať si zo širokej ponuky rôznych druhov mäsa či mäsových výrobkov, ale pri špecifickej požiadavke si aj doobjednať tovar, ktorý potom vieme doručiť do mäsiarne na danú prevádzku potravín KLAS.

Vzťahy s regionálnymi farmármi

Vysokú úroveň našich výrobkov vieme našim zákazníkom zabezpečiť najmä vďaka nadštandardným vzťahom so slovenskými farmármi, ktorí sa venujú chovu hovädzieho dobytka a ošípaných. Na našich pultoch môžete nájsť hovädzie mäso a bravčové mäso z viac ako 20tich fariem po celom Slovensku.

Viac sa dozviete na stránke www.staromestskamasiaren.sk.

Staromestská mäsiareň