Otvorenie nového Staromestského diskontu v Poprade: Široká ponuka a atraktívne ceny

S radosťou oznamujeme, že po úspešnom rozšírení našej alkoholovej ponuky v predajni Duett v Košiciach, sme otvorili novú pobočku Staromestského diskontu aj v Poprade a to priamo v oblasti Poprad – Veľká. Tento krok predstavuje skvelú novinku pre všetkých, ktorí ocenia široký výber kvalitných alkoholických nápojov za výhodné ceny.

V našej novej pobočke nájdete rozmanitý sortiment alkoholických nápojov, od osvedčených klasík až po exotické novinky. Či už preferujete víno, destiláty, alebo likéry, v Staromestskom diskonte v Poprade – Veľká na vás čaká bohatá ponuka, ktorá uspokojí rôzne chute a preferencie. Naším cieľom je ponúknuť kvalitu, ktorá je dostupná pre každého.

Okrem širokej škály alkoholických nápojov sa môžete tešiť aj na výhodné ceny a pravidelné akcie, ktoré robia nákupy v našej predajni ešte príťažlivejšími. Sme hrdí na to, že dokážeme ponúkať naše produkty za ceny, ktoré sú ťažko poraziteľné a to všetko v snahe zabezpečiť Vám možnosť užiť si výnimočné chvíle bez zbytočných výdavkov.

Naša nová pobočka v Poprade je navrhnutá tak, aby nákupy boli nielen výhodné, ale aj príjemné. Umožňujeme našim zákazníkom objavovať nové chute a značky v pohodlí a štýle a to vďaka prívetivej atmosfére a odbornému poradenstvu našich zamestnancov. Veríme, že každá návšteva nášho diskontu bude pre vás zážitkom, ktorý obohatí vaše gastronomické dobrodružstvá.

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že sa u nás stále budete radi vracať.

Našu aktuálnu ponuku sortimentu nájdete tu:

Aktuálne letáky